KraL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KraL Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ahşap Teknolojileri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
(-_-)LoRd(-_-)
Admin
Admin
(-_-)LoRd(-_-)

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/11/08 Mesaj Sayısı : 160 Nerden : İstanbul Lakap : (-_-)LoRd(-_-)
Rep Bilgisi Rep Gücü:160Rep Puanı:1160
Rep Sistemi
Aktiflik:
Ahşap Teknolojileri Left_bar_bleue999/999Ahşap Teknolojileri Empty_bar_bleue  (999/999)
Başarı Puanı:
Ahşap Teknolojileri Left_bar_bleue999/999Ahşap Teknolojileri Empty_bar_bleue  (999/999)
Güçlülük:

Ahşap Teknolojileri Vide
MesajKonu: Ahşap Teknolojileri Ahşap Teknolojileri Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 3:32 pm

1981-1982 öğretim yılında açılmıştır. 1988-1989 öğretim yılından itibaren ağaç işleri, mobilya dekorasyon bölümü adını almıştır.
Bilimsel ve teknolojik gelişmeler tüm meslek alanlarında olduğu gibi mobilya ve dekorasyon alanında da üretim teknolojilerini derinden etkilemektedir.
Alanımızda ortak ve seçmeli meslek derslerini tamamlayan her öğrenci imalatta kullanacağı makineleri malzemeleri tanıyabilme, iş resmi çizebilme ve okuyabilme, çizilmiş iş resmini işe dönüştürme, işe uygun malzeme seçebilme istenilen ürünü tasarlayabilme alışkanlıkları kazanır.
Bu alışkanlıkları iş yerlerinde yaptıkları stajlarla pekiştirirler. Mezun olan öğrencilerimiz kolaylıkla iş bulabilirler.
Ahşap teknolojileri alanı 1 bölüm şefi 1 atelye şefi 1 teknisyen ve 45 öğrencisiyle eğitim ve öğretime devam etmektedir

Ahşap Teknolojileri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası