KraL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KraL Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Coca Cola Reklamları Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
(-_-)LoRd(-_-)
Admin
Admin
(-_-)LoRd(-_-)

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/11/08 Mesaj Sayısı : 160 Nerden : İstanbul Lakap : (-_-)LoRd(-_-)
Rep Bilgisi Rep Gücü:160Rep Puanı:1160
Rep Sistemi
Aktiflik:
Coca Cola Reklamları Yorumları Left_bar_bleue999/999Coca Cola Reklamları Yorumları Empty_bar_bleue  (999/999)
Başarı Puanı:
Coca Cola Reklamları Yorumları Left_bar_bleue999/999Coca Cola Reklamları Yorumları Empty_bar_bleue  (999/999)
Güçlülük:

Coca Cola Reklamları Yorumları Vide
MesajKonu: Coca Cola Reklamları Yorumları Coca Cola Reklamları Yorumları Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 3:18 pm

YORUM1:
Butune hakim tim burton havasi,muziklerde danny elfman esintileri ile fantastik dunyanin kapilari meger sadece 1ytl uzagimizdaymis! artik kola makinalarini daha cok seviyorum

YORUM2:
İzlerken mutluluk, şaşkınlık ve merak duygularını o kadar yoğun hissediyorum ki ellerinde ki teknik imkanları harika bir şekilde kullanan bu insanlara teşekkürü borç biliyorum. Bu reklam, fikirlerin her zaman ve her yerde

YORUM3:
Hayal ettiğin reklam ile izleyiciye ulaştırabildiğin reklam ne kadar birbirine yakınsa reklam başarısıda o kadar artar tezi sanırım doğru olabilir. Kola makinalarına bakışımızı değiştiricek bir reklam. Buna benzer reklamları

Coca Cola Reklamları Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası